Маршрут 93
Денний автобусний маршрут звичайний
Проходження маршруту
- Basen Górniczy → Basen Górniczy (в напрямку за годинниковою стрілкою)
- Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Tczewska — Bryczkowskiego — Bałtycka — Żuka — Sokołowskiego — Przytorze — Przylesie — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
- Круговий маршрут — маршрути здійснюються в напрямку за годинниковою стрілкою. В протилежному напрямку курсує маршрут 73.
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Basen Górniczy | ||
2 | Księżnej Anny | |
1 | Lotnisko | |
0 | Przystań Żeglarska | |
1 | Centrum Żeglarskie | |
1 | Przestrzenna | |
1 | Przybrzeżna | |
1 | Emilii Gierczak | |
3 | Plac Słowiański | |
1 | Tczewska | |
1 | Nowogardzka | |
1 | Słupska | |
2 | Junaków | |
2 | Wolframowa | |
2 | Osada Leśna | |
1 | Radiostacja | |
2 | Bryczkowskiego | |
1 | Wielgowo Borsucza | |
1 | Fiołkowa | |
1 | Bryczkowskiego | |
1 | Bałtycka | |
1 | Wiślana | |
1 | Wielgowo | |
2 | Zdunowo Szpital | |
1 | Zdunowo Dworzec | |
1 | Lutyków | |
1 | Drwali | |
1 | Stary Szlak | |
1 | Przylesie Leśniczówka | |
2 | Przylesie Ośrodek | |
1 | Przylesie | |
2 | Płonia Most | |
2 | Szosa Stargardzka | |
4 | Kijewo | |
3 | Struga | |
1 | Botaniczna | |
3 | Wiosenna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
2 | Bagienna | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
1 | Hangarowa | |
2 | Most Cłowy | |
2 | Księżnej Anny | |
1 | Basen Górniczy | |
1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.