Маршрут 76
Денний автобусний маршрут звичайний
Проходження маршруту
- Brama Portowa ↔ Logistyczna
- aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska (у зворотньому напрямку: Bytomska — Władysława IV — Energetyków) — Rybnicka — Kujota — Hryniewieckiego — Logistyczna
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | |
2 | Celna | |
Składowa | ||
Heyki | ||
Składowa | ||
Bulwar Gdański | ||
2 | Bytomska | |
1 | Hryniewieckiego | |
1 | PŻM | |
2 | Logistyczna (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Logistyczna | ||
2 | PŻM | |
1 | Hryniewieckiego | |
2 | Bytomska | |
Heyki | ||
Składowa | ||
Bulwar Gdański | ||
1 | Celna | |
1 | Wyszyńskiego | |
2 | Brama Portowa (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.