Маршрут 106
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
Проходження маршруту
- Głębokie ↔ Police Rynek
- Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Staroleśna — Leśna — Leśno Górne — Siedlice — Police: Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — plac Chrobrego
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Głębokie | ||
2 | Jaworowa | |
2 | Pilchowo Ogrody | |
1 | Pilchowo Wodociągi | |
2 | Pilchowo Kościół | |
1 | Pilchowo Leśna | |
2 | Sierakowo | |
2 | Leśno Górne | |
3 | Siedlice Pętla | |
1 | Siedlice | |
1 | Siedlice Las | |
2 | Police Osiedle Chemik | |
2 | Police Wyszyńskiego | |
1 | Police PCK | |
1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
1 | Police Szpital | |
1 | Police Dworzec | |
1 | Police Grunwaldzka | |
1 | Police Rynek (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | |
1 | Police Siedlecka | |
1 | Police Dworzec | |
1 | Police Szpital | |
1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
1 | Police Wyszyńskiego | |
1 | Police Osiedle Chemik | |
2 | Siedlice Las | |
1 | Siedlice | |
1 | Siedlice Pętla | |
3 | Leśno Górne | |
2 | Sierakowo | |
2 | Pilchowo Leśna | |
2 | Pilchowo Kościół | |
1 | Pilchowo Wodociągi | |
1 | Pilchowo Ogrody | |
2 | Jaworowa | |
4 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.