Маршрут 6
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
Проходження маршруту
- Gocław ↔ Filharmonia
- Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego—Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego)
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Gocław | ||
1 | Lipowa | |
2 | Światowida | |
2 | Strzałowska | |
2 | Zajezdnia Golęcin | |
2 | Robotnicza | |
1 | Ludowa | |
2 | Dobromiry | |
1 | Lubeckiego | |
4 | Stocznia Szczecińska | |
3 | Dubois | |
1 | Teatr Polski | |
1 | Wały Chrobrego | |
1 | Bulwar Piastowski | |
2 | Wyszyńskiego | |
0 | Wyszyńskiego | |
2 | Brama Portowa | |
2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Plac Rodła | |
2 | Filharmonia (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Filharmonia | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Brama Portowa | |
3 | Wyszyńskiego | |
2 | Bulwar Piastowski | |
1 | Wały Chrobrego | |
1 | Teatr Polski | |
Plac Rodła | ||
Matejki | ||
Parkowa | ||
2 | Dubois | |
1 | Antosiewicza | |
4 | Lubeckiego | |
1 | Dobromiry | |
2 | Ludowa | |
2 | Robotnicza | |
1 | Zajezdnia Golęcin | |
3 | Strzałowska | |
2 | Światowida | |
2 | Lipowa | |
1 | Gocław (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.