Маршрут 530
Нічний автобусний маршрут
Проходження маршруту
- Podbórz ↔ Plac Rodła
- Podbórzańska — Szczecińska — Duńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego (у зворотньому напрямку: Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia)
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Podbórz | ||
1 | Morenowa | |
0 | Podbórzańska Ogrody | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Wapienna | |
1 | Złotowska | |
1 | Duńska | |
1 | Łabędzia | |
1 | Krasińskiego Wiadukt | |
2 | Krasińskiego | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Lubomirskiego | |
0 | Plac Witosa | |
1 | Rayskiego | |
1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
3 | Rayskiego | |
0 | Plac Witosa | |
1 | Lubomirskiego | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Krasińskiego | |
2 | Krasińskiego Wiadukt | |
1 | Łabędzia | |
1 | Duńska | |
1 | Złotowska | |
1 | Wapienna | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Podbórzańska Ogrody | |
0 | Morenowa | |
1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
1 | Plac Rodła | |
1 | Rayskiego | |
1 | Plac Witosa | |
0 | Lubomirskiego | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Krasińskiego | |
2 | Krasińskiego Wiadukt | |
1 | Łabędzia | |
1 | Duńska | |
1 | Złotowska | |
1 | Wapienna | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Podbórzańska Ogrody | |
0 | Morenowa | |
1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Podbórz | ||
1 | Morenowa | |
0 | Podbórzańska Ogrody | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Wapienna | |
1 | Złotowska | |
1 | Duńska | |
1 | Łabędzia | |
1 | Krasińskiego Wiadukt | |
2 | Krasińskiego | |
1 | Kołłątaja | |
1 | Lubomirskiego | |
0 | Plac Witosa | |
1 | Rayskiego | |
1 | Plac Rodła | |
1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.