Маршрут 86
Денний автобусний маршрут звичайний
Проходження маршруту
- Zakłady Piekarnicze ↔ Plac Rodła
- Łukasińskiego — Taczaka — Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia (у зворотньому напрямку: aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
- Osiedle Kaliny ↔ Plac Rodła
- Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia (у зворотньому напрямку: aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | ||
1 | Łukasińskiego | |
3 | Kutrzeby | |
3 | Osiedle Kaliny | |
1 | Witkiewicza Szkoła | |
2 | Świętego Jana Bosko | |
2 | Jagiellońska Szpital | |
1 | Strzelecka | |
2 | Bohaterów Warszawy | |
1 | Piastów | |
3 | Plac Zamenhofa | |
1 | Plac Lotników | |
2 | Plac Rodła | |
1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
3 | Świętego Wojciecha | |
3 | Plac Zgody | |
2 | Piastów | |
2 | Bohaterów Warszawy | |
2 | Strzelecka | |
1 | Jagiellońska Szpital | |
2 | Świętego Jana Bosko | |
2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (кінцева зупинка) | ||
2 | Derdowskiego | |
1 | Kutrzeby | |
1 | Taczaka | |
3 | Łukasińskiego | |
1 | Zakłady Piekarnicze (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.