Розклад руху маршруту 51
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
3 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
6 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
8 | 2 | Chopina | |
9 | 1 | Wiosny Ludów | |
11 | 2 | Podleśna | |
13 | 2 | Ogrody «Skarbówka» | |
14 | 1 | Junacka | |
16 | 2 | Chorzowska | |
17 | 1 | Osów | |
18 | 1 | Pod Urwiskiem | |
20 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
22 | 2 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою