Розклад руху маршруту 51
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Chopina | |
3 | 1 | Wiosny Ludów | |
5 | 2 | Podleśna | |
7 | 2 | Ogrody «Skarbówka» | |
8 | 1 | Junacka | |
10 | 2 | Chorzowska | |
11 | 1 | Osów | |
12 | 1 | Pod Urwiskiem | |
14 | 2 | Miodowa Leśniczówka | |
16 | 2 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою