Розклад руху маршруту 99
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Piaskowa (49711)
- Напрямок: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:08 5:28 5:48 | 6:07 6:32 6:51 | 7:11 7:31 7:52 | 8:12 8:32 8:47 | 9:07 9:22 9:42 | 10:02 10:27 10:47 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:32 16:52 | 17:12 17:27 17:47 | 18:07 18:22 18:42 | 19:02 19:27 19:47 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:08 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:07 6:32 6:51 |
7 | 7:11 7:31 7:52 |
8 | 8:12 8:32 8:47 |
9 | 9:07 9:22 9:42 |
10 | 10:02 10:27 10:47 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:32 16:52 |
17 | 17:12 17:27 17:47 |
18 | 18:07 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:27 19:47 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:08 5:28 5:48 | 6:07 6:27 6:47 | 7:02 7:22 7:42 | 8:07 8:27 8:47 | 9:07 9:27 9:47 | 10:07 10:27 10:47 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:27 14:47 | 15:07 15:27 15:47 | 16:07 16:27 16:47 | 17:07 17:27 17:47 | 18:07 18:27 18:42 | 19:02 19:22 19:47 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:08 22:28 22:48 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:08 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:07 6:27 6:47 |
7 | 7:02 7:22 7:42 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:07 9:27 9:47 |
10 | 10:07 10:27 10:47 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:27 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:47 |
16 | 16:07 16:27 16:47 |
17 | 17:07 17:27 17:47 |
18 | 18:07 18:27 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:47 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
0 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
1 | Żabia | ||
1 | Piaskowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Pelikana | |
2 | 1 | Świergotki | |
4 | 2 | Warszewo Kościół | |
5 | 1 | Wapienna | |
7 | 2 | Złotowska | |
8 | 1 | Duńska | |
10 | 2 | Łabędzia | |
11 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
15 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
15 | 0 | Boguchwały | |
16 | 1 | Niemcewicza | |
17 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою