Розклад руху маршруту 99
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Piaskowa (49712)
- Напрямок: Zajezdnia Golęcin
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:45 | 6:05 6:30 6:50 | 7:10 7:30 7:51 | 8:11 8:31 8:46 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:31 16:51 | 17:11 17:31 17:46 | 18:06 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:06 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | 23:05 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:05 6:30 6:50 |
7 | 7:10 7:30 7:51 |
8 | 8:11 8:31 8:46 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:31 16:51 |
17 | 17:11 17:31 17:46 |
18 | 18:06 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:06 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:45 | 6:05 6:25 6:45 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:46 | 17:06 17:26 17:46 | 18:06 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | 23:05 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:45 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:26 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:46 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:06 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
1 | Łabędzia | ||
2 | Duńska | ||
1 | Złotowska | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
2 | Świergotki | ||
1 | Pelikana | ||
1 | Piaskowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Żabia | |
2 | 1 | Hoża | |
3 | 1 | Żelazna | |
4 | 1 | Robotnicza 5 | |
6 | 2 | Robotnicza | |
7 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
7 | 0 | Zajezdnia Golęcin (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою