Розклад руху маршруту 99
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Pelikana (49811)
- Напрямок: Kołłątaja
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:09 5:29 5:49 | 6:08 6:33 6:52 | 7:12 7:32 7:53 | 8:13 8:33 8:48 | 9:08 9:23 9:43 | 10:03 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:32 14:52 | 15:12 15:32 15:52 | 16:12 16:33 16:53 | 17:13 17:28 17:48 | 18:08 18:23 18:43 | 19:03 19:28 19:48 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:09 22:29 22:49 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:09 5:29 5:49 |
---|---|
6 | 6:08 6:33 6:52 |
7 | 7:12 7:32 7:53 |
8 | 8:13 8:33 8:48 |
9 | 9:08 9:23 9:43 |
10 | 10:03 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:32 14:52 |
15 | 15:12 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:33 16:53 |
17 | 17:13 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:28 19:48 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:09 22:29 22:49 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:09 5:29 5:49 | 6:08 6:28 6:48 | 7:03 7:23 7:43 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:08 15:28 15:48 | 16:08 16:28 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:08 18:28 18:43 | 19:03 19:23 19:48 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:09 22:29 22:49 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:09 5:29 5:49 |
---|---|
6 | 6:08 6:28 6:48 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:08 15:28 15:48 |
16 | 16:08 16:28 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:48 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:09 22:29 22:49 |
Діє з 09.09.2023 |
Пояснення:
- 00
- 28.03.2024 (четвер) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
0 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
1 | Żabia | ||
1 | Piaskowa | ||
1 | Pelikana (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Świergotki | |
3 | 2 | Warszewo Kościół | |
4 | 1 | Wapienna | |
6 | 2 | Złotowska | |
7 | 1 | Duńska | |
9 | 2 | Łabędzia | |
10 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
14 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
14 | 0 | Boguchwały | |
15 | 1 | Niemcewicza | |
16 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою