Розклад руху маршруту 99
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:23 5:43 | 6:03 6:28 6:48 | 7:08 7:28 7:49 | 8:09 8:29 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:29 14:49 | 15:09 15:29 15:49 | 16:09 16:29 16:49 | 17:09 17:29 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:03 22:23 22:43 | 23:03 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:23 5:43 |
---|---|
6 | 6:03 6:28 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:49 |
8 | 8:09 8:29 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:29 14:49 |
15 | 15:09 15:29 15:49 |
16 | 16:09 16:29 16:49 |
17 | 17:09 17:29 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:03 22:23 22:43 |
23 | 23:03 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:23 5:43 | 6:03 6:23 6:43 | 7:03 7:23 7:43 | 8:03 8:23 8:43 | 9:03 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:44 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:24 16:44 | 17:04 17:24 17:44 | 18:04 18:23 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:03 22:23 22:43 | 23:03 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:23 5:43 |
---|---|
6 | 6:03 6:23 6:43 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:03 8:23 8:43 |
9 | 9:03 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:44 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:24 16:44 |
17 | 17:04 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:03 22:23 22:43 |
23 | 23:03 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
1 | Łabędzia | ||
2 | Duńska | ||
1 | Złotowska | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
2 | Świergotki (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Pelikana | |
2 | 1 | Piaskowa | |
3 | 1 | Żabia | |
4 | 1 | Hoża | |
5 | 1 | Żelazna | |
6 | 1 | Robotnicza 5 | |
8 | 2 | Robotnicza | |
9 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
9 | 0 | Zajezdnia Golęcin (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою