Розклад руху маршруту 99
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:26 5:46 | 6:05 6:30 6:49 | 7:09 7:29 7:50 | 8:10 8:30 8:45 | 9:05 9:20 9:40 | 10:00 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:29 14:49 | 15:09 15:29 15:49 | 16:09 16:30 16:50 | 17:10 17:25 17:45 | 18:05 18:20 18:40 | 19:00 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:06 22:26 22:46 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:06 5:26 5:46 |
---|---|
6 | 6:05 6:30 6:49 |
7 | 7:09 7:29 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:45 |
9 | 9:05 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:29 14:49 |
15 | 15:09 15:29 15:49 |
16 | 16:09 16:30 16:50 |
17 | 17:10 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:06 22:26 22:46 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:06 5:26 5:46 | 6:05 6:25 6:45 | 7:00 7:20 7:40 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:45 | 17:05 17:25 17:45 | 18:05 18:25 18:40 | 19:00 19:20 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:06 22:26 22:46 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:06 5:26 5:46 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:45 |
7 | 7:00 7:20 7:40 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:45 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:06 22:26 22:46 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
0 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Żabia | |
2 | 1 | Piaskowa | |
3 | 1 | Pelikana | |
4 | 1 | Świergotki | |
6 | 2 | Warszewo Kościół | |
7 | 1 | Wapienna | |
9 | 2 | Złotowska | |
10 | 1 | Duńska | |
12 | 2 | Łabędzia | |
13 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
17 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
17 | 0 | Boguchwały | |
18 | 1 | Niemcewicza | |
19 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою