Розклад руху маршруту 52
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Port Centralny (60222)
- Напрямок: Wyspa Pucka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:50 | 5:25 | 6:06 6:46 | 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:10 9:40 | 10:00 10:20 10:40 10:56 | 11:11 11:26 11:41 11:56 | 12:11 12:26 12:43 | 13:03 13:23 13:43 | 14:03 14:23 14:43 | 15:03 15:23 15:41 15:56 | 16:11 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:26 17:46 | 18:03 18:23 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:03 20:23 | 21:03 21:43 | 22:28 | |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 4:50 |
---|---|
5 | 5:25 |
6 | 6:06 6:46 |
7 | 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:10 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 10:56 |
11 | 11:11 11:26 11:41 11:56 |
12 | 12:11 12:26 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:43 |
14 | 14:03 14:23 14:43 |
15 | 15:03 15:23 15:41 15:56 |
16 | 16:11 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:26 17:46 |
18 | 18:03 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:03 20:23 |
21 | 21:03 21:43 |
22 | 22:28 |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:10 5:44 | 6:23 | 7:03 7:23 7:43 | 8:03 8:23 8:43 | 9:03 9:23 9:43 | 10:06 10:26 10:41 10:56 | 11:11 11:29 11:49 | 12:09 12:29 12:49 | 13:09 13:29 13:49 | 14:09 14:29 14:49 | 15:09 15:29 15:49 | 16:09 16:26 16:41 16:56 | 17:11 17:29 17:49 | 18:09 18:26 18:41 18:56 | 19:11 19:26 19:41 19:56 | 20:11 20:26 20:46 | 21:06 21:43 | 22:28 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:10 5:44 |
---|---|
6 | 6:23 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:03 8:23 8:43 |
9 | 9:03 9:23 9:43 |
10 | 10:06 10:26 10:41 10:56 |
11 | 11:11 11:29 11:49 |
12 | 12:09 12:29 12:49 |
13 | 13:09 13:29 13:49 |
14 | 14:09 14:29 14:49 |
15 | 15:09 15:29 15:49 |
16 | 16:09 16:26 16:41 16:56 |
17 | 17:11 17:29 17:49 |
18 | 18:09 18:26 18:41 18:56 |
19 | 19:11 19:26 19:41 19:56 |
20 | 20:11 20:26 20:46 |
21 | 21:06 21:43 |
22 | 22:28 |
Діє з 06.02.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Tkacka | |||
1 | Grodzka | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
2 | Port Centralny (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Kanał Parnicki | |
3 | 1 | Marynarska | |
4 | 1 | Wiejska | |
5 | 1 | Okrętowa | |
7 | 2 | Ogrody «Stoczniowiec» | |
8 | 1 | Kutrowa | |
9 | 1 | Wyspa Pucka (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою