Розклад руху маршруту 52
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Wiejska (61911)
- Напрямок: Wyspa Pucka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:54 | 5:29 | 6:10 6:50 | 7:24 7:44 | 8:04 8:24 8:44 | 9:14 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:27 14:47 | 15:07 15:27 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:30 17:50 | 18:07 18:27 18:47 | 19:07 19:27 19:47 | 20:07 20:27 | 21:07 21:47 | 22:32 | |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 4:54 |
---|---|
5 | 5:29 |
6 | 6:10 6:50 |
7 | 7:24 7:44 |
8 | 8:04 8:24 8:44 |
9 | 9:14 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:27 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:30 17:50 |
18 | 18:07 18:27 18:47 |
19 | 19:07 19:27 19:47 |
20 | 20:07 20:27 |
21 | 21:07 21:47 |
22 | 22:32 |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:48 | 6:27 | 7:07 7:27 7:47 | 8:07 8:27 8:47 | 9:07 9:27 9:47 | 10:10 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:13 13:33 13:53 | 14:13 14:33 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:33 17:53 | 18:13 18:30 18:45 | 19:00 19:15 19:30 19:45 | 20:00 20:15 20:30 20:50 | 21:10 21:47 | 22:32 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:14 5:48 |
---|---|
6 | 6:27 |
7 | 7:07 7:27 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:07 9:27 9:47 |
10 | 10:10 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:13 13:33 13:53 |
14 | 14:13 14:33 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:33 17:53 |
18 | 18:13 18:30 18:45 |
19 | 19:00 19:15 19:30 19:45 |
20 | 20:00 20:15 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:47 |
22 | 22:32 |
Діє з 06.02.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Tkacka | |||
1 | Grodzka | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Kanał Parnicki | ||
1 | Marynarska | ||
1 | Wiejska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Okrętowa | |
3 | 2 | Ogrody «Stoczniowiec» | |
4 | 1 | Kutrowa | |
5 | 1 | Wyspa Pucka (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою