Розклад руху маршруту 52
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Ogrody «Stoczniowiec» (62112)
- Напрямок: Tkacka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:42 | 6:19 6:59 | 7:34 7:54 | 8:14 8:34 8:54 | 9:24 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:12 11:27 11:42 11:57 | 12:12 12:27 12:42 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:17 15:37 15:57 | 16:12 16:27 16:42 16:57 | 17:12 17:27 17:42 | 18:02 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 | 21:18 21:58 | 22:41 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:02 5:42 |
---|---|
6 | 6:19 6:59 |
7 | 7:34 7:54 |
8 | 8:14 8:34 8:54 |
9 | 9:24 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:12 11:27 11:42 11:57 |
12 | 12:12 12:27 12:42 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:12 16:27 16:42 16:57 |
17 | 17:12 17:27 17:42 |
18 | 18:02 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 |
21 | 21:18 21:58 |
22 | 22:41 |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:58 | 6:38 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:22 10:42 10:57 | 11:12 11:27 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:44 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:22 16:37 16:52 | 17:07 17:24 17:44 | 18:04 18:24 18:42 18:57 | 19:12 19:27 19:42 19:57 | 20:12 20:23 20:38 20:58 | 21:18 21:58 | 22:41 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:22 5:58 |
---|---|
6 | 6:38 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:22 10:42 10:57 |
11 | 11:12 11:27 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:44 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:22 16:37 16:52 |
17 | 17:07 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:42 18:57 |
19 | 19:12 19:27 19:42 19:57 |
20 | 20:12 20:23 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:58 |
22 | 22:41 |
Діє з 06.02.2023 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Port Centralny»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Wyspa Pucka | |||
1 | Kutrowa | ||
1 | Ogrody «Stoczniowiec» (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Okrętowa | |
3 | 1 | Wiejska | |
4 | 1 | Marynarska | |
5 | 1 | Kanał Parnicki | |
7 | 2 | Port Centralny | |
9 | 2 | Energetyków | |
10 | 1 | Celna | |
11 | 1 | Wyszyńskiego | |
13 | 2 | Tkacka (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою