Розклад руху маршруту 52
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Wyspa Pucka (62311)
- Напрямок: Tkacka
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 5:40 | 6:17 6:57 | 7:32 7:52 | 8:12 8:32 8:52 | 9:22 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:10 11:25 11:40 11:55 | 12:10 12:25 12:40 12:56 | 13:16 13:36 13:56 | 14:16 14:36 14:56 | 15:15 15:35 15:55 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 | 18:00 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:16 20:36 | 21:16 21:56 | 22:39 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:00 5:40 |
---|---|
6 | 6:17 6:57 |
7 | 7:32 7:52 |
8 | 8:12 8:32 8:52 |
9 | 9:22 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:10 11:25 11:40 11:55 |
12 | 12:10 12:25 12:40 12:56 |
13 | 13:16 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:36 14:56 |
15 | 15:15 15:35 15:55 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 |
18 | 18:00 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:16 20:36 |
21 | 21:16 21:56 |
22 | 22:39 |
Діє з 06.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:20 5:56 | 6:36 | 7:16 7:36 7:56 | 8:16 8:36 8:56 | 9:16 9:36 9:56 | 10:20 10:40 10:55 | 11:10 11:25 11:42 | 12:02 12:22 12:42 | 13:02 13:22 13:42 | 14:02 14:22 14:42 | 15:02 15:22 15:42 | 16:02 16:20 16:35 16:50 | 17:05 17:22 17:42 | 18:02 18:22 18:40 18:55 | 19:10 19:25 19:40 19:55 | 20:10 20:21 20:36 20:56 | 21:16 21:56 | 22:39 | ||
Діє з 06.02.2023 |
5 | 5:20 5:56 |
---|---|
6 | 6:36 |
7 | 7:16 7:36 7:56 |
8 | 8:16 8:36 8:56 |
9 | 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:20 10:40 10:55 |
11 | 11:10 11:25 11:42 |
12 | 12:02 12:22 12:42 |
13 | 13:02 13:22 13:42 |
14 | 14:02 14:22 14:42 |
15 | 15:02 15:22 15:42 |
16 | 16:02 16:20 16:35 16:50 |
17 | 17:05 17:22 17:42 |
18 | 18:02 18:22 18:40 18:55 |
19 | 19:10 19:25 19:40 19:55 |
20 | 20:10 20:21 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:56 |
22 | 22:39 |
Діє з 06.02.2023 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Port Centralny»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Wyspa Pucka (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Kutrowa | |
2 | 1 | Ogrody «Stoczniowiec» | |
4 | 2 | Okrętowa | |
5 | 1 | Wiejska | |
6 | 1 | Marynarska | |
7 | 1 | Kanał Parnicki | |
9 | 2 | Port Centralny | |
11 | 2 | Energetyków | |
12 | 1 | Celna | |
13 | 1 | Wyszyńskiego | |
15 | 2 | Tkacka (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою