Розклад руху маршруту 53
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Matki Teresy (17011)
- Напрямок: Pomorzany Dobrzyńska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:29 5:44 5:59 | 6:13 6:28 6:40 6:52 | 7:04 7:15 7:27 7:42 7:58 | 8:18 8:33 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:57 | 14:12 14:27 14:39 14:51 | 15:03 15:15 15:27 15:41 15:56 | 16:11 16:26 16:42 16:58 | 17:18 17:33 17:38 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:13 19:18 19:38 | 20:01 20:31 20:36 | 21:01 21:31 | 22:02 22:32 22:59 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:14 5:29 5:44 5:59 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:40 6:52 |
7 | 7:04 7:15 7:27 7:42 7:58 |
8 | 8:18 8:33 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:57 |
14 | 14:12 14:27 14:39 14:51 |
15 | 15:03 15:15 15:27 15:41 15:56 |
16 | 16:11 16:26 16:42 16:58 |
17 | 17:18 17:33 17:38 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:13 19:18 19:38 |
20 | 20:01 20:31 20:36 |
21 | 21:01 21:31 |
22 | 22:02 22:32 22:59 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:29 5:44 5:59 | 6:13 6:28 6:43 6:58 | 7:12 7:27 7:42 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:03 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:57 | 14:12 14:27 14:42 14:57 | 15:12 15:27 15:41 15:56 | 16:12 16:27 16:42 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:55 | 20:01 20:31 | 21:01 21:06 21:31 | 22:02 22:32 22:59 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:14 5:29 5:44 5:59 |
---|---|
6 | 6:13 6:28 6:43 6:58 |
7 | 7:12 7:27 7:42 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:03 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:57 |
14 | 14:12 14:27 14:42 14:57 |
15 | 15:12 15:27 15:41 15:56 |
16 | 16:12 16:27 16:42 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:55 |
20 | 20:01 20:31 |
21 | 21:01 21:06 21:31 |
22 | 22:02 22:32 22:59 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:20 5:44 | 6:07 6:31 6:55 | 7:19 7:43 | 8:07 8:31 8:55 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:19 18:43 | 19:07 19:31 | 20:01 20:31 20:36 | 21:01 21:31 21:36 | 22:02 22:32 22:59 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:20 5:44 |
---|---|
6 | 6:07 6:31 6:55 |
7 | 7:19 7:43 |
8 | 8:07 8:31 8:55 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:19 18:43 |
19 | 19:07 19:31 |
20 | 20:01 20:31 20:36 |
21 | 21:01 21:31 21:36 |
22 | 22:02 22:32 22:59 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:32 | 6:01 6:31 | 7:01 7:31 | 8:01 8:31 | 9:01 9:31 9:55 | 10:19 10:43 | 11:06 11:30 11:54 | 12:18 12:42 | 13:06 13:30 13:54 | 14:18 14:42 | 15:06 15:30 15:54 | 16:19 16:43 | 17:07 17:31 | 18:01 18:31 | 19:01 19:31 | 20:01 20:31 20:36 | 21:01 21:31 | 22:02 22:32 22:59 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:02 5:32 |
---|---|
6 | 6:01 6:31 |
7 | 7:01 7:31 |
8 | 8:01 8:31 |
9 | 9:01 9:31 9:55 |
10 | 10:19 10:43 |
11 | 11:06 11:30 11:54 |
12 | 12:18 12:42 |
13 | 13:06 13:30 13:54 |
14 | 14:18 14:42 |
15 | 15:06 15:30 15:54 |
16 | 16:19 16:43 |
17 | 17:07 17:31 |
18 | 18:01 18:31 |
19 | 19:01 19:31 |
20 | 20:01 20:31 20:36 |
21 | 21:01 21:31 |
22 | 22:02 22:32 22:59 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Klonowica Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
4 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
5 | 1 | Kołłątaja | |
8 | 3 | Słowackiego | |
9 | 1 | Teatr Letni | |
12 | 3 | Łękno | |
14 | 2 | Wincentego Pola | |
15 | 1 | Unii Lubelskiej | |
16 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
17 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
19 | 2 | Zawadzkiego | |
20 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
Klonowica Zajezdnia (кінцева зупинка) | |||
22 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
23 | 1 | Wernyhory | |
25 | 2 | Walentynowicz | |
26 | 1 | Roweckiego | |
28 | 2 | Derdowskiego | |
30 | 2 | Kmieca | |
31 | 1 | Ku Słońcu | |
34 | 3 | Dworska | |
35 | 1 | Chobolańska | |
36 | 1 | Braniborska | |
39 | 3 | Wierzbowa | |
41 | 2 | Białowieska | |
42 | 1 | Milczańska | |
43 | 1 | Dunikowskiego | |
45 | 2 | Frysztacka | |
46 | 1 | Pomorzany | |
47 | 1 | Budziszyńska | |
48 | 1 | Inowrocławska | |
49 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою