Розклад руху маршруту 53
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Ku Słońcu (20431)
- Напрямок: Stocznia Szczecińska
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:50 | 6:04 6:19 6:33 6:48 | 7:00 7:11 7:24 7:36 7:49 | 8:04 8:19 8:24 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:34 13:49 | 14:04 14:18 14:33 14:48 | 15:00 15:12 15:24 15:36 15:48 | 16:03 16:18 16:33 16:49 | 17:04 17:19 17:24 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:24 19:39 | 20:02 20:26 20:36 20:56 | 21:26 21:57 | 22:27 22:56 | 23:26 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:50 |
---|---|
6 | 6:04 6:19 6:33 6:48 |
7 | 7:00 7:11 7:24 7:36 7:49 |
8 | 8:04 8:19 8:24 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:34 13:49 |
14 | 14:04 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:00 15:12 15:24 15:36 15:48 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:49 |
17 | 17:04 17:19 17:24 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:24 19:39 |
20 | 20:02 20:26 20:36 20:56 |
21 | 21:26 21:57 |
22 | 22:27 22:56 |
23 | 23:26 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:51 | 6:05 6:19 6:34 6:48 | 7:03 7:18 7:34 7:49 | 8:04 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:34 13:49 | 14:04 14:19 14:34 14:49 | 15:04 15:19 15:34 15:49 | 16:04 16:19 16:34 16:49 | 17:04 17:19 17:39 17:44 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 | 20:02 20:26 20:36 20:56 | 21:26 21:57 | 22:27 22:56 | 23:26 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:51 |
---|---|
6 | 6:05 6:19 6:34 6:48 |
7 | 7:03 7:18 7:34 7:49 |
8 | 8:04 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:34 13:49 |
14 | 14:04 14:19 14:34 14:49 |
15 | 15:04 15:19 15:34 15:49 |
16 | 16:04 16:19 16:34 16:49 |
17 | 17:04 17:19 17:39 17:44 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 |
20 | 20:02 20:26 20:36 20:56 |
21 | 21:26 21:57 |
22 | 22:27 22:56 |
23 | 23:26 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 5:51 | 6:15 6:39 | 7:03 7:27 7:51 | 8:15 8:39 | 9:02 9:26 9:50 | 10:14 10:38 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:03 20:27 20:57 | 21:27 21:57 | 22:27 22:56 | 23:26 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:27 5:51 |
---|---|
6 | 6:15 6:39 |
7 | 7:03 7:27 7:51 |
8 | 8:15 8:39 |
9 | 9:02 9:26 9:50 |
10 | 10:14 10:38 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:03 20:27 20:57 |
21 | 21:27 21:57 |
22 | 22:27 22:56 |
23 | 23:26 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 5:57 | 6:27 6:57 | 7:27 7:57 | 8:27 8:57 | 9:27 9:57 | 10:27 10:51 | 11:14 11:38 | 12:02 12:26 12:50 | 13:14 13:38 | 14:02 14:26 14:50 | 15:14 15:38 | 16:03 16:27 16:51 | 17:15 17:39 | 18:03 18:27 18:57 | 19:27 19:57 | 20:27 20:57 | 21:27 21:57 | 22:27 22:56 | 23:26 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:27 5:57 |
---|---|
6 | 6:27 6:57 |
7 | 7:27 7:57 |
8 | 8:27 8:57 |
9 | 9:27 9:57 |
10 | 10:27 10:51 |
11 | 11:14 11:38 |
12 | 12:02 12:26 12:50 |
13 | 13:14 13:38 |
14 | 14:02 14:26 14:50 |
15 | 15:14 15:38 |
16 | 16:03 16:27 16:51 |
17 | 17:15 17:39 |
18 | 18:03 18:27 18:57 |
19 | 19:27 19:57 |
20 | 20:27 20:57 |
21 | 21:27 21:57 |
22 | 22:27 22:56 |
23 | 23:26 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- c
- Курс тільки до зупинки «Zawadzkiego»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
1 | Frysztacka | ||
4 | Dunikowskiego | ||
2 | Milczańska | ||
2 | Białowieska | ||
2 | Wierzbowa | ||
1 | Braniborska | ||
1 | Chobolańska | ||
1 | Dworska | ||
5 | Ku Słońcu (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Kmieca | |
5 | 2 | Derdowskiego | |
6 | 1 | Żwirki i Wigury | |
7 | 1 | Czorsztyńska | |
9 | 2 | Wernyhory | |
10 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
12 | 2 | Zawadzkiego Kościół | |
14 | 2 | Zawadzkiego | |
15 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
16 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
18 | 2 | Unii Lubelskiej | |
20 | 2 | Łękno | |
22 | 2 | Teatr Letni | |
23 | 1 | Słowackiego | |
26 | 3 | Kołłątaja | |
28 | 2 | Ofiar Oświęcimia | |
29 | 1 | Sczanieckiej | |
31 | 2 | Plac Matki Teresy | |
32 | 1 | Emilii Plater | |
34 | 2 | Antosiewicza | |
35 | 1 | Stocznia Szczecińska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою