Розклад руху маршруту 53
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Zawadzkiego Kościół (32111)
- Напрямок: Pomorzany Dobrzyńska
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:38 4:51 | 5:06 5:21 5:31 5:46 | 6:01 6:12 6:17 6:32 6:47 6:59 | 7:11 7:23 7:35 7:47 | 8:02 8:17 8:37 8:52 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:32 13:37 13:52 13:57 | 14:17 14:32 14:47 14:59 | 15:11 15:23 15:35 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:37 17:52 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:32 19:37 19:57 | 20:18 20:48 20:53 | 21:18 21:48 | 22:18 22:48 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:38 4:51 |
---|---|
5 | 5:06 5:21 5:31 5:46 |
6 | 6:01 6:12 6:17 6:32 6:47 6:59 |
7 | 7:11 7:23 7:35 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:37 8:52 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:32 13:37 13:52 13:57 |
14 | 14:17 14:32 14:47 14:59 |
15 | 15:11 15:23 15:35 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:37 17:52 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:32 19:37 19:57 |
20 | 20:18 20:48 20:53 |
21 | 21:18 21:48 |
22 | 22:18 22:48 |
23 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:38 4:51 | 5:06 5:21 5:31 5:46 | 6:01 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:32 7:47 | 8:02 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:22 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:27 13:37 13:57 | 14:17 14:32 14:47 | 15:02 15:17 15:32 15:47 | 16:02 16:17 16:32 16:47 | 17:02 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:13 20:18 20:48 | 21:18 21:23 21:48 | 22:18 22:48 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:38 4:51 |
---|---|
5 | 5:06 5:21 5:31 5:46 |
6 | 6:01 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:32 7:47 |
8 | 8:02 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:22 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:27 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:32 14:47 |
15 | 15:02 15:17 15:32 15:47 |
16 | 16:02 16:17 16:32 16:47 |
17 | 17:02 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:13 20:18 20:48 |
21 | 21:18 21:23 21:48 |
22 | 22:18 22:48 |
23 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:49 | 5:13 5:36 | 6:00 6:24 6:48 | 7:12 7:36 | 8:00 8:24 8:48 | 9:12 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:16 13:36 13:56 | 14:16 14:36 14:56 | 15:16 15:36 15:56 | 16:16 16:36 16:56 | 17:16 17:36 17:56 | 18:16 18:36 | 19:00 19:24 19:48 | 20:18 20:48 20:53 | 21:18 21:48 21:53 | 22:18 22:48 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:49 |
---|---|
5 | 5:13 5:36 |
6 | 6:00 6:24 6:48 |
7 | 7:12 7:36 |
8 | 8:00 8:24 8:48 |
9 | 9:12 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:16 13:36 13:56 |
14 | 14:16 14:36 14:56 |
15 | 15:16 15:36 15:56 |
16 | 16:16 16:36 16:56 |
17 | 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:16 18:36 |
19 | 19:00 19:24 19:48 |
20 | 20:18 20:48 20:53 |
21 | 21:18 21:48 21:53 |
22 | 22:18 22:48 |
23 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:49 | 5:18 5:48 | 6:18 6:48 | 7:18 7:48 | 8:18 8:48 | 9:18 9:48 | 10:12 10:36 | 11:00 11:24 11:48 | 12:12 12:36 | 13:00 13:24 13:48 | 14:12 14:36 | 15:00 15:24 15:48 | 16:12 16:36 | 17:00 17:24 17:48 | 18:18 18:48 | 19:18 19:48 | 20:18 20:48 20:53 | 21:18 21:48 | 22:18 22:48 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:49 |
---|---|
5 | 5:18 5:48 |
6 | 6:18 6:48 |
7 | 7:18 7:48 |
8 | 8:18 8:48 |
9 | 9:18 9:48 |
10 | 10:12 10:36 |
11 | 11:00 11:24 11:48 |
12 | 12:12 12:36 |
13 | 13:00 13:24 13:48 |
14 | 14:12 14:36 |
15 | 15:00 15:24 15:48 |
16 | 16:12 16:36 |
17 | 17:00 17:24 17:48 |
18 | 18:18 18:48 |
19 | 19:18 19:48 |
20 | 20:18 20:48 20:53 |
21 | 21:18 21:48 |
22 | 22:18 22:48 |
23 | 23:15 |
Діє з 23.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Klonowica Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stocznia Szczecińska | |||
1 | Emilii Plater | ||
1 | Plac Matki Teresy | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Ofiar Oświęcimia | ||
1 | Kołłątaja | ||
3 | Słowackiego | ||
1 | Teatr Letni | ||
3 | Łękno | ||
2 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
2 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (поточна зупинка) | ||
Klonowica Zajezdnia (кінцева зупинка) | |||
2 | 2 | Klonowica Zajezdnia | |
3 | 1 | Wernyhory | |
5 | 2 | Walentynowicz | |
6 | 1 | Roweckiego | |
8 | 2 | Derdowskiego | |
10 | 2 | Kmieca | |
11 | 1 | Ku Słońcu | |
14 | 3 | Dworska | |
15 | 1 | Chobolańska | |
16 | 1 | Braniborska | |
19 | 3 | Wierzbowa | |
21 | 2 | Białowieska | |
22 | 1 | Milczańska | |
23 | 1 | Dunikowskiego | |
25 | 2 | Frysztacka | |
26 | 1 | Pomorzany | |
27 | 1 | Budziszyńska | |
28 | 1 | Inowrocławska | |
29 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою