Розклад руху маршруту 89
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Przepiórki (48711)
- Напрямок: Świergotki
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:01 5:21 5:41 | 6:01 6:18 6:33 6:48 | 7:03 7:18 7:33 7:48 | 8:03 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:18 14:33 14:48 | 15:03 15:19 15:34 15:49 | 16:04 16:19 16:34 16:49 | 17:04 17:18 17:33 17:48 | 18:03 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:01 20:21 20:41 | 21:01 21:21 21:41 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:01 5:21 5:41 |
---|---|
6 | 6:01 6:18 6:33 6:48 |
7 | 7:03 7:18 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:03 15:19 15:34 15:49 |
16 | 16:04 16:19 16:34 16:49 |
17 | 17:04 17:18 17:33 17:48 |
18 | 18:03 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:01 20:21 20:41 |
21 | 21:01 21:21 21:41 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 5:41 | 6:01 6:21 6:41 | 7:01 7:21 7:41 | 8:01 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:01 20:21 20:41 | 21:01 21:21 21:41 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:21 5:41 |
---|---|
6 | 6:01 6:21 6:41 |
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:01 20:21 20:41 |
21 | 21:01 21:21 21:41 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:26 5:56 | 6:26 6:56 | 7:26 7:56 | 8:26 8:56 | 9:26 9:56 | 10:26 10:56 | 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:26 18:56 | 19:26 19:56 | 20:26 20:56 | 21:26 21:56 | 22:26 22:56 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:26 5:56 |
---|---|
6 | 6:26 6:56 |
7 | 7:26 7:56 |
8 | 8:26 8:56 |
9 | 9:26 9:56 |
10 | 10:26 10:56 |
11 | 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:26 18:56 |
19 | 19:26 19:56 |
20 | 20:26 20:56 |
21 | 21:26 21:56 |
22 | 22:26 22:56 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Orzeszkowej | ||
2 | Łucznicza | ||
2 | Warcisława | ||
1 | Włoska | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Królewskiego | ||
1 | Świergotki | ||
1 | Przepiórki (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Świergotki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою