Розклад руху маршруту 92
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
1 | Sudecka | ||
1 | Wymarzona | ||
1 | Andersena | ||
1 | Osów | ||
1 | Chorzowska | ||
1 | Junacka | ||
1 | Ogrody «Skarbówka» | ||
2 | Podleśna | ||
1 | Wiosny Ludów | ||
2 | Chopina | ||
1 | Krasińskiego Wiadukt (поточна зупинка) | ||
4 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
4 | 0 | Boguchwały | |
5 | 1 | Niemcewicza | |
6 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою