Розклад руху маршруту 92
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
2 | Chopina | ||
1 | Wiosny Ludów | ||
2 | Podleśna | ||
2 | Ogrody «Skarbówka» | ||
1 | Junacka | ||
2 | Chorzowska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Osów | |
2 | 1 | Andersena | |
3 | 1 | Wymarzona | |
4 | 1 | Sudecka | |
5 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою