Розклад руху маршруту 54
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Olszynki Grochowskiej (85812)
- Напрямок: Kijewo або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:45 | 6:05 6:25 6:46 | 7:06 7:26 7:46 | 8:06 8:26 8:46 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:06 14:26 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:46 | 17:06 17:26 17:46 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:05 22:25 22:45 | 23:05 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:46 |
7 | 7:06 7:26 7:46 |
8 | 8:06 8:26 8:46 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:06 14:26 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:46 |
17 | 17:06 17:26 17:46 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:05 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Dąbska | ||
1 | Olszynki Grochowskiej (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Kalenicka | |
2 | 1 | Jelenia | |
3 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою