Розклад руху маршруту 54
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:27 5:47 | 6:07 6:27 6:48 | 7:08 7:28 7:48 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:08 15:28 15:48 | 16:08 16:28 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:07 18:27 18:47 | 19:07 19:27 19:47 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:07 22:27 22:47 | 23:07 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:27 5:47 |
---|---|
6 | 6:07 6:27 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:48 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:08 15:28 15:48 |
16 | 16:08 16:28 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:07 18:27 18:47 |
19 | 19:07 19:27 19:47 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:07 22:27 22:47 |
23 | 23:07 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Dąbska | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Jelenia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою