Розклад руху маршруту 241
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Kościuszki (10435)
- Напрямок: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica або Kamieniec
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:55 | 6:15 6:35 6:45 6:55 | 7:05 7:15 7:25 7:35 7:55 | 8:15 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:10 13:35 13:55 | 14:15 14:25 14:35 14:45 14:55 | 15:05 15:16 15:26 15:36 15:46 15:56 | 16:06 16:16 16:26 16:35 16:45 16:55 | 17:05 17:14 17:34 17:54 | 18:09 18:29 18:49 | 19:09 19:29 19:49 | 20:06 20:41 | 21:21 21:41 | 22:11 22:41 | ||
Діє з 09.07.2021 |
5 | 5:30 5:55 |
---|---|
6 | 6:15 6:35 6:45 6:55 |
7 | 7:05 7:15 7:25 7:35 7:55 |
8 | 8:15 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:10 13:35 13:55 |
14 | 14:15 14:25 14:35 14:45 14:55 |
15 | 15:05 15:16 15:26 15:36 15:46 15:56 |
16 | 16:06 16:16 16:26 16:35 16:45 16:55 |
17 | 17:05 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:09 18:29 18:49 |
19 | 19:09 19:29 19:49 |
20 | 20:06 20:41 |
21 | 21:21 21:41 |
22 | 22:11 22:41 |
Діє з 09.07.2021 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Kołbaskowo»
- c
- Курс до кінцевої зупинки «Rosówek Granica»
- d
- Курс до кінцевої зупинки «Kamieniec»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Narutowicza | |
3 | 2 | Szwoleżerów | |
5 | 2 | Plac Szyrockiego | |
6 | 1 | Mieszka I | |
8 | 2 | Białowieska | |
10 | 2 | Wierzbowa | |
11 | 1 | Reda | |
12 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
14 | 2 | Cukrowa | |
18 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
19 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
20 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
22 | 2 | Przecław (кінцева зупинка) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (кінцева зупинка) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою