Розклад руху маршруту 241
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є скасовані курси.
-
Зупинка: Szwoleżerów (21111)
- Напрямок: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica або Kamieniec
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:32 5:57 | 6:17 6:37 6:47 6:57 | 7:07 7:17 7:27 7:37 7:57 | 8:17 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:12 13:37 13:57 | 14:17 14:27 14:38 14:48 14:58 | 15:08 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 | 16:09 16:19 16:29 16:37 16:47 16:57 | 17:07 17:16 17:36 17:56 | 18:11 18:31 18:51 | 19:11 19:31 19:51 | 20:08 20:43 | 21:23 21:43 | 22:13 22:43 | ||
Діє з 09.07.2021 |
5 | 5:32 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:47 6:57 |
7 | 7:07 7:17 7:27 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:12 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:27 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:08 15:19 15:29 15:39 15:49 15:59 |
16 | 16:09 16:19 16:29 16:37 16:47 16:57 |
17 | 17:07 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:11 18:31 18:51 |
19 | 19:11 19:31 19:51 |
20 | 20:08 20:43 |
21 | 21:23 21:43 |
22 | 22:13 22:43 |
Діє з 09.07.2021 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Kołbaskowo»
- c
- Курс до кінцевої зупинки «Rosówek Granica»
- d
- Курс до кінцевої зупинки «Kamieniec»
- 00
- 28.03.2024 (четвер) курс скасовано
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Plac Szyrockiego | |
3 | 1 | Mieszka I | |
5 | 2 | Białowieska | |
7 | 2 | Wierzbowa | |
8 | 1 | Reda | |
9 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
11 | 2 | Cukrowa | |
15 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
16 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
17 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
19 | 2 | Przecław (кінцева зупинка) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (кінцева зупинка) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою