Розклад руху маршруту 241
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Szyrockiego (21222)
- Напрямок: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica або Kamieniec
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:33 5:58 | 6:19 6:39 6:49 6:59 | 7:09 7:19 7:29 7:39 7:59 | 8:19 8:34 8:54 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:39 13:59 | 14:19 14:29 14:40 14:50 | 15:00 15:10 15:21 15:31 15:41 15:51 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:39 16:49 16:59 | 17:09 17:18 17:38 17:58 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:10 20:45 | 21:25 21:45 | 22:14 22:44 | ||
Діє з 09.07.2021 |
5 | 5:33 5:58 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:49 6:59 |
7 | 7:09 7:19 7:29 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:34 8:54 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:29 14:40 14:50 |
15 | 15:00 15:10 15:21 15:31 15:41 15:51 |
16 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:39 16:49 16:59 |
17 | 17:09 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:10 20:45 |
21 | 21:25 21:45 |
22 | 22:14 22:44 |
Діє з 09.07.2021 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Kołbaskowo»
- c
- Курс до кінцевої зупинки «Rosówek Granica»
- d
- Курс до кінцевої зупинки «Kamieniec»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Mieszka I | |
3 | 2 | Białowieska | |
5 | 2 | Wierzbowa | |
6 | 1 | Reda | |
7 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
9 | 2 | Cukrowa | |
13 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
14 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
15 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
17 | 2 | Przecław (кінцева зупинка) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (кінцева зупинка) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою