Розклад руху маршруту 241
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Białowieska (23521)
- Напрямок: Przecław, Kołbaskowo, Rosówek Granica або Kamieniec
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:35 | 6:00 6:21 6:41 6:51 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 | 8:01 8:21 8:36 8:56 | 9:16 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:42 | 14:02 14:22 14:32 14:43 14:53 | 15:03 15:13 15:24 15:34 15:44 15:54 | 16:04 16:14 16:24 16:34 16:42 16:52 | 17:02 17:12 17:21 17:41 | 18:01 18:15 18:35 18:55 | 19:15 19:35 19:55 | 20:12 20:47 | 21:27 21:47 | 22:16 22:46 | ||
Діє з 09.07.2021 |
5 | 5:35 |
---|---|
6 | 6:00 6:21 6:41 6:51 |
7 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:36 8:56 |
9 | 9:16 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:42 |
14 | 14:02 14:22 14:32 14:43 14:53 |
15 | 15:03 15:13 15:24 15:34 15:44 15:54 |
16 | 16:04 16:14 16:24 16:34 16:42 16:52 |
17 | 17:02 17:12 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:15 18:35 18:55 |
19 | 19:15 19:35 19:55 |
20 | 20:12 20:47 |
21 | 21:27 21:47 |
22 | 22:16 22:46 |
Діє з 09.07.2021 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Kołbaskowo»
- c
- Курс до кінцевої зупинки «Rosówek Granica»
- d
- Курс до кінцевої зупинки «Kamieniec»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
2 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Mieszka I | ||
2 | Białowieska (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Wierzbowa | |
3 | 1 | Reda | |
4 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
6 | 2 | Cukrowa | |
10 | 4 | Warzymice Osiedle Dębowe | |
11 | 1 | Warzymice Osiedle Kresy | |
12 | 1 | Przecław Osiedle Zielone Pole | |
14 | 2 | Przecław (кінцева зупинка) | |
Przecław | |||
Smętowice | |||
Kołbaskowo | |||
Rosówek | |||
Rosówek Granica (кінцева зупинка) | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
Kamieniec (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою