Розклад руху маршруту 242
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Tama Pomorzańska напрям. Pargowo
-
Зупинка: Włościańska (27411)
- Напрямок: Pargowo, Elektrownia Pomorzany або Kamieniec
Пояснення:
- a
- Курс до кінцевої зупинки «Pargowo» через Мочили
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Pargowo» через Росовек
- c
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kamieniec» через Мочили
- d
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kamieniec» через Росовек
- e
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Elektrownia Pomorzany»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Kościuszki | |||
1 | Narutowicza | ||
1 | Szwoleżerów | ||
2 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Kusocińskiego | ||
1 | Piekary | ||
2 | Tama Pomorzańska | ||
1 | Tama Pomorzańska 5 | ||
1 | Szczawiowa Oczyszczalnia | ||
1 | Włościańska (поточна зупинка) | ||
Elektrownia Pomorzany (кінцева зупинка) | |||
1 | 1 | Elektrownia Pomorzany | |
3 | 2 | Przy Ogrodach | |
5 | 2 | Ustowska | |
6 | 1 | Ustowo | |
8 | 2 | Kurów Na Klifie I | |
9 | 1 | Kurów Na Klifie II | |
10 | 1 | Kurów | |
13 | 3 | Siadło Dolne | |
16 | 3 | Siadło Górne | |
17 | 1 | Smętowice | |
21 | 4 | Kołbaskowo | |
Rosówek | |||
Rosówek Granica | |||
Kamieniec Osiedle | |||
25 | 4 | Moczyły | |
27 | 2 | Kamionki | |
29 | 2 | Kamieniec | |
34 | 5 | Pargowo (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою