Розклад руху маршруту 243
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зміна маршруту — Warnik ↔ Maczka
-
Зупинка: Smolęcin (93631)
- Напрямок: Plac Kościuszki
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Przecław»
- c
- Курс тільки до зупинки «Plac Kościuszki» (перед перехрестям)
- d
- Курс тільки до зупинки «Plac Kościuszki» (перед перехрестям) з під’їздом до зупинки «Przecław»
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 93621
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołbaskowo | |||
Smolęcin | |||
Smolęcin (поточна зупинка) | |||
3 | 3 | Karwowo | |
7 | 4 | Warzymice | |
Przecław | |||
Przecław 15 | |||
8 | 1 | Warzymice Hurtownia | |
9 | 1 | Warzymice Osiedle Różane | |
11 | 2 | Warzymice Osiedle Promyk | |
13 | 2 | Kwiatkowskiego | |
14 | 1 | Cukrowa | |
15 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
17 | 2 | Reda | |
18 | 1 | Wierzbowa | |
19 | 1 | Białowieska | |
21 | 2 | Mieszka I | |
22 | 1 | Plac Szyrockiego | |
24 | 2 | Szwoleżerów | |
25 | 1 | Narutowicza | |
27 | 2 | Plac Kościuszki | |
29 | 2 | Plac Kościuszki (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою