Розклад руху маршруту 223
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Stolec (99111)
- Напрямок: Gumieńce
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Lubieszyn Targowisko»
- c
- Курс тільки до зупинки «Dobra Rondo»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Stolec (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Stolec Górka | |
7 | 6 | Rzędziny Szkoła | |
8 | 1 | Rzędziny | |
12 | 4 | Łęgi Skrzyżowanie | |
13 | 1 | Łęgi Wieś | |
15 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
16 | 1 | Łęgi Zachodnia | |
18 | 2 | Buk Boisko | |
19 | 1 | Buk Kościół | |
20 | 1 | Buk Skrzyżowanie | |
23 | 3 | Dobra Konwaliowa | |
24 | 1 | Dobra Sportowa | |
25 | 1 | Dobra Rondo | |
27 | 2 | Dobra Wiklinowa | |
29 | 2 | Dobra Lazurowa | |
32 | 3 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
33 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
34 | 1 | Lubieszyn Rondo | |
35 | 1 | Lubieszyn Skrzyżowanie | |
Lubieszyn Targowisko | |||
37 | 2 | Dołuje Makowa | |
38 | 1 | Dołuje | |
40 | 2 | Skarbimierzyce | |
42 | 2 | Mierzyn Wichrowa | |
43 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
44 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
48 | 4 | Mierzyn | |
49 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
50 | 1 | Hrubieszowska | |
52 | 2 | Gumieńce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою