Розклад руху маршруту 225
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Żołnierska напрям. Krzekowo
- перенесена зупинка — Bezrzecze напрям. Wołczkowo Słoneczna
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:25 | 5:02 5:25 5:55 | 6:12 6:24 6:41 6:54 | 7:24 7:54 | 8:30 | 9:00 9:24 9:54 | 10:30 | 11:00 11:24 11:54 | 12:24 12:54 | 13:23 13:53 | 14:23 14:53 | 15:23 15:39 15:52 | 16:08 16:21 16:51 | 17:23 17:54 | 18:30 | 19:00 19:25 19:55 | 20:30 | 21:00 21:25 21:55 | 22:25 22:55 | |
Діє з 29.07.2023 |
4 | 4:25 |
---|---|
5 | 5:02 5:25 5:55 |
6 | 6:12 6:24 6:41 6:54 |
7 | 7:24 7:54 |
8 | 8:30 |
9 | 9:00 9:24 9:54 |
10 | 10:30 |
11 | 11:00 11:24 11:54 |
12 | 12:24 12:54 |
13 | 13:23 13:53 |
14 | 14:23 14:53 |
15 | 15:23 15:39 15:52 |
16 | 16:08 16:21 16:51 |
17 | 17:23 17:54 |
18 | 18:30 |
19 | 19:00 19:25 19:55 |
20 | 20:30 |
21 | 21:00 21:25 21:55 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 29.07.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klonowica Zajezdnia | |||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Krzekowo | |
4 | 3 | Krzekowo Kościół | |
6 | 2 | Modra | |
7 | 1 | Żyzna | |
8 | 1 | Wronia | |
9 | 1 | Rozmarynowa | |
11 | 2 | Zaściankowa | |
12 | 1 | Bezrzecze Koralowa | |
14 | 2 | Bezrzecze | |
16 | 2 | Wołczkowo Słoneczna | |
17 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
18 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
19 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
20 | 1 | Dobra MZAZ | |
21 | 1 | Dobra Lawendowa | |
22 | 1 | Dobra Spacerowa | |
24 | 2 | Dobra Rondo | |
25 | 1 | Dobra Osiedle (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою