Розклад руху маршруту 225
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Żołnierska напрям. Krzekowo
- перенесена зупинка — Bezrzecze напрям. Wołczkowo Słoneczna
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:30 | 5:07 5:30 | 6:00 6:17 6:29 6:46 6:59 | 7:29 7:59 | 8:35 | 9:05 9:29 9:59 | 10:35 | 11:05 11:29 11:59 | 12:29 12:59 | 13:29 13:59 | 14:29 14:59 | 15:29 15:46 15:59 | 16:16 16:29 16:59 | 17:29 | 18:00 18:35 | 19:05 19:30 | 20:00 20:35 | 21:05 21:30 | 22:00 22:30 | 23:00 |
Діє з 29.07.2023 |
4 | 4:30 |
---|---|
5 | 5:07 5:30 |
6 | 6:00 6:17 6:29 6:46 6:59 |
7 | 7:29 7:59 |
8 | 8:35 |
9 | 9:05 9:29 9:59 |
10 | 10:35 |
11 | 11:05 11:29 11:59 |
12 | 12:29 12:59 |
13 | 13:29 13:59 |
14 | 14:29 14:59 |
15 | 15:29 15:46 15:59 |
16 | 16:16 16:29 16:59 |
17 | 17:29 |
18 | 18:00 18:35 |
19 | 19:05 19:30 |
20 | 20:00 20:35 |
21 | 21:05 21:30 |
22 | 22:00 22:30 |
23 | 23:00 |
Діє з 29.07.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Klonowica Zajezdnia | |||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska | ||
1 | Krzekowo | ||
3 | Krzekowo Kościół | ||
2 | Modra | ||
1 | Żyzna | ||
1 | Wronia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Rozmarynowa | |
3 | 2 | Zaściankowa | |
4 | 1 | Bezrzecze Koralowa | |
6 | 2 | Bezrzecze | |
8 | 2 | Wołczkowo Słoneczna | |
9 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
10 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
11 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
12 | 1 | Dobra MZAZ | |
13 | 1 | Dobra Lawendowa | |
14 | 1 | Dobra Spacerowa | |
16 | 2 | Dobra Rondo | |
17 | 1 | Dobra Osiedle (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою