Розклад руху маршруту 85
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Smocza — Falskiego (84011)
- Напрямок: Podjuchy Dworzec
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:11 5:31 5:51 | 6:11 6:31 6:51 | 7:11 7:31 7:51 | 8:11 8:31 8:51 | 9:11 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:48 | 14:04 14:20 14:40 | 15:03 15:23 15:43 | 16:03 16:23 16:43 | 17:01 17:20 17:40 | 18:00 18:37 18:57 | 19:17 19:46 | 20:15 20:45 | 21:15 21:45 | 22:15 22:45 | ||
Діє з 20.12.2021 |
5 | 5:11 5:31 5:51 |
---|---|
6 | 6:11 6:31 6:51 |
7 | 7:11 7:31 7:51 |
8 | 8:11 8:31 8:51 |
9 | 9:11 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:48 |
14 | 14:04 14:20 14:40 |
15 | 15:03 15:23 15:43 |
16 | 16:03 16:23 16:43 |
17 | 17:01 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:46 |
20 | 20:15 20:45 |
21 | 21:15 21:45 |
22 | 22:15 22:45 |
Діє з 20.12.2021 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Smocza — Falskiego (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Przewiewna | |
2 | 1 | Miechowska | |
3 | 1 | Krzemienna | |
5 | 2 | Podjuchy | |
6 | 1 | Metalowa | |
8 | 2 | Podjuchy Dworzec (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою