Розклад руху маршруту 56
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Słowiański (71111)
- Напрямок: Basen Górniczy
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kadmowa | |||
Tytanowa | |||
Dąbie Osiedle | |||
Dąbie Osiedle | |||
1 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Emilii Gierczak | |
3 | 2 | Przybrzeżna | |
4 | 1 | Przestrzenna | |
5 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
6 | 1 | Przystań Żeglarska | |
7 | 1 | Lotnisko | |
8 | 1 | Księżnej Anny | |
9 | 1 | Basen Górniczy | |
10 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою