Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:10 5:30 5:50 | 6:10 6:30 6:50 | 7:10 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:10 13:30 13:50 | 14:10 14:30 14:50 | 15:10 15:30 15:50 | 16:10 16:30 16:50 | 17:10 17:30 17:50 | 18:10 18:30 18:50 | 19:10 19:30 19:50 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:10 5:30 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:30 6:50 |
7 | 7:10 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:10 13:30 13:50 |
14 | 14:10 14:30 14:50 |
15 | 15:10 15:30 15:50 |
16 | 16:10 16:30 16:50 |
17 | 17:10 17:30 17:50 |
18 | 18:10 18:30 18:50 |
19 | 19:10 19:30 19:50 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Niemcewicza | |
2 | 1 | Boguchwały | |
4 | 2 | Cyryla i Metodego | |
5 | 1 | 1 Maja | |
7 | 2 | Wilcza Wiadukt | |
9 | 2 | Staw Brodowski | |
11 | 2 | Pasterska | |
13 | 2 | Bandurskiego | |
14 | 1 | Axentowicza | |
15 | 1 | Rostocka | |
16 | 1 | Jemiołowa | |
17 | 1 | Czeska | |
18 | 1 | Łączna | |
19 | 1 | Warszewo Kościół | |
20 | 1 | Wapienna | |
21 | 1 | Szwedzka | |
23 | 2 | Warszewo (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою