Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Komuny Paryskiej (15421)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:46 | 6:06 6:26 6:45 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:30 14:50 | 15:10 15:30 15:50 | 16:10 16:30 16:50 | 17:05 17:25 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:11 20:31 20:46 | 21:06 21:31 21:46 | 22:06 22:31 22:46 | 23:06 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:16 5:46 |
---|---|
6 | 6:06 6:26 6:45 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:30 14:50 |
15 | 15:10 15:30 15:50 |
16 | 16:10 16:30 16:50 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:11 20:31 20:46 |
21 | 21:06 21:31 21:46 |
22 | 22:06 22:31 22:46 |
23 | 23:06 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Komuny Paryskiej (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Staw Brodowski | |
2 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
3 | 1 | 1 Maja | |
4 | 1 | Cyryla i Metodego | |
6 | 2 | Boguchwały | |
7 | 1 | Niemcewicza | |
8 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою