Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:49 | 6:09 6:29 6:48 | 7:08 7:28 7:48 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:33 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:33 16:53 | 17:08 17:28 17:48 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:48 | 20:14 20:34 20:49 | 21:09 21:34 21:49 | 22:09 22:34 22:49 | 23:09 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:19 5:49 |
---|---|
6 | 6:09 6:29 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:48 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:33 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:33 16:53 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:48 |
20 | 20:14 20:34 20:49 |
21 | 21:09 21:34 21:49 |
22 | 22:09 22:34 22:49 |
23 | 23:09 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Cyryla i Metodego | |
3 | 2 | Boguchwały | |
4 | 1 | Niemcewicza | |
5 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою