Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:43 | 6:03 6:23 6:42 | 7:00 7:20 7:40 | 8:01 8:21 8:42 | 9:02 9:22 9:42 | 10:02 10:22 10:42 | 11:02 11:22 11:42 | 12:02 12:22 12:42 | 13:02 13:22 13:42 | 14:02 14:27 14:46 | 15:06 15:26 15:46 | 16:06 16:26 16:47 | 17:02 17:22 17:42 | 18:02 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:08 20:28 20:43 | 21:03 21:28 21:43 | 22:03 22:28 22:43 | 23:03 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:13 5:43 |
---|---|
6 | 6:03 6:23 6:42 |
7 | 7:00 7:20 7:40 |
8 | 8:01 8:21 8:42 |
9 | 9:02 9:22 9:42 |
10 | 10:02 10:22 10:42 |
11 | 11:02 11:22 11:42 |
12 | 12:02 12:22 12:42 |
13 | 13:02 13:22 13:42 |
14 | 14:02 14:27 14:46 |
15 | 15:06 15:26 15:46 |
16 | 16:06 16:26 16:47 |
17 | 17:02 17:22 17:42 |
18 | 18:02 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:08 20:28 20:43 |
21 | 21:03 21:28 21:43 |
22 | 22:03 22:28 22:43 |
23 | 23:03 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Bandurskiego | |
3 | 2 | Pasterska | |
5 | 2 | Komuny Paryskiej | |
6 | 1 | Staw Brodowski | |
7 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
8 | 1 | 1 Maja | |
9 | 1 | Cyryla i Metodego | |
11 | 2 | Boguchwały | |
12 | 1 | Niemcewicza | |
13 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою