Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:21 5:41 | 6:01 6:21 6:41 | 7:01 7:22 7:43 | 8:03 8:23 8:43 | 9:03 9:23 9:43 | 10:03 10:23 10:43 | 11:03 11:23 11:43 | 12:03 12:23 12:43 | 13:03 13:23 13:43 | 14:03 14:23 14:44 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:24 16:43 | 17:03 17:23 17:43 | 18:03 18:22 18:42 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:21 20:41 | 21:01 21:21 21:41 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:21 5:41 |
---|---|
6 | 6:01 6:21 6:41 |
7 | 7:01 7:22 7:43 |
8 | 8:03 8:23 8:43 |
9 | 9:03 9:23 9:43 |
10 | 10:03 10:23 10:43 |
11 | 11:03 11:23 11:43 |
12 | 12:03 12:23 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:43 |
14 | 14:03 14:23 14:44 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:24 16:43 |
17 | 17:03 17:23 17:43 |
18 | 18:03 18:22 18:42 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:21 20:41 |
21 | 21:01 21:21 21:41 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego | ||
1 | Axentowicza (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Rostocka | |
2 | 1 | Jemiołowa | |
3 | 1 | Czeska | |
4 | 1 | Łączna | |
5 | 1 | Warszewo Kościół | |
6 | 1 | Wapienna | |
7 | 1 | Szwedzka | |
9 | 2 | Warszewo (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою