Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:44 | 6:04 6:24 6:43 | 7:01 7:21 7:41 | 8:02 8:22 8:43 | 9:03 9:23 9:43 | 10:03 10:23 10:43 | 11:03 11:23 11:43 | 12:03 12:23 12:43 | 13:03 13:23 13:43 | 14:03 14:28 14:47 | 15:07 15:27 15:47 | 16:07 16:27 16:48 | 17:03 17:23 17:43 | 18:03 18:23 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:09 20:29 20:44 | 21:04 21:29 21:44 | 22:04 22:29 22:44 | 23:04 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:14 5:44 |
---|---|
6 | 6:04 6:24 6:43 |
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:02 8:22 8:43 |
9 | 9:03 9:23 9:43 |
10 | 10:03 10:23 10:43 |
11 | 11:03 11:23 11:43 |
12 | 12:03 12:23 12:43 |
13 | 13:03 13:23 13:43 |
14 | 14:03 14:28 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:47 |
16 | 16:07 16:27 16:48 |
17 | 17:03 17:23 17:43 |
18 | 18:03 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:09 20:29 20:44 |
21 | 21:04 21:29 21:44 |
22 | 22:04 22:29 22:44 |
23 | 23:04 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Bandurskiego (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Pasterska | |
4 | 2 | Komuny Paryskiej | |
5 | 1 | Staw Brodowski | |
6 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
7 | 1 | 1 Maja | |
8 | 1 | Cyryla i Metodego | |
10 | 2 | Boguchwały | |
11 | 1 | Niemcewicza | |
12 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою