Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Czeska (45611)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:09 5:39 5:59 | 6:19 6:38 6:56 | 7:16 7:36 7:57 | 8:17 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:23 14:42 | 15:02 15:22 15:42 | 16:02 16:22 16:43 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 | 20:04 20:24 20:39 20:59 | 21:24 21:39 21:59 | 22:24 22:39 22:59 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:09 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:38 6:56 |
7 | 7:16 7:36 7:57 |
8 | 8:17 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:23 14:42 |
15 | 15:02 15:22 15:42 |
16 | 16:02 16:22 16:43 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 |
20 | 20:04 20:24 20:39 20:59 |
21 | 21:24 21:39 21:59 |
22 | 22:24 22:39 22:59 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Jemiołowa | |
2 | 1 | Rostocka | |
3 | 1 | Kresowa | |
4 | 1 | Axentowicza | |
5 | 1 | Bandurskiego | |
7 | 2 | Pasterska | |
9 | 2 | Komuny Paryskiej | |
10 | 1 | Staw Brodowski | |
11 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
12 | 1 | 1 Maja | |
13 | 1 | Cyryla i Metodego | |
15 | 2 | Boguchwały | |
16 | 1 | Niemcewicza | |
17 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою