Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Szwedzka (46011)
- Напрямок: Warszewo
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:28 5:48 | 6:08 6:28 6:48 | 7:08 7:29 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:10 13:30 13:50 | 14:10 14:30 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:31 16:50 | 17:10 17:30 17:50 | 18:10 18:29 18:49 | 19:09 19:29 19:49 | 20:09 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:07 22:27 22:47 | 23:07 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:08 6:28 6:48 |
7 | 7:08 7:29 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:10 13:30 13:50 |
14 | 14:10 14:30 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:31 16:50 |
17 | 17:10 17:30 17:50 |
18 | 18:10 18:29 18:49 |
19 | 19:09 19:29 19:49 |
20 | 20:09 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:07 22:27 22:47 |
23 | 23:07 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
2 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
2 | Bandurskiego | ||
1 | Axentowicza | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Czeska | ||
1 | Łączna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Szwedzka (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Warszewo (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою