Розклад руху маршруту 57
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:12 5:42 | 6:02 6:22 6:41 6:59 | 7:19 7:39 | 8:00 8:20 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:26 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:46 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:07 20:27 20:42 | 21:02 21:27 21:42 | 22:02 22:27 22:42 | 23:02 | |
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:12 5:42 |
---|---|
6 | 6:02 6:22 6:41 6:59 |
7 | 7:19 7:39 |
8 | 8:00 8:20 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:26 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:46 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:07 20:27 20:42 |
21 | 21:02 21:27 21:42 |
22 | 22:02 22:27 22:42 |
23 | 23:02 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Warszewo | |||
1 | Szwedzka | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Łączna | ||
1 | Czeska | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Rostocka | ||
1 | Kresowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Axentowicza | |
2 | 1 | Bandurskiego | |
4 | 2 | Pasterska | |
6 | 2 | Komuny Paryskiej | |
7 | 1 | Staw Brodowski | |
8 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
9 | 1 | 1 Maja | |
10 | 1 | Cyryla i Metodego | |
12 | 2 | Boguchwały | |
13 | 1 | Niemcewicza | |
14 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою