Розклад руху маршруту 58
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Dąbrówki | ||
1 | Kościelna 12 | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Policka | ||
2 | Zagórskiego (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Dojazdowa | |
2 | 1 | Kolonistów | |
4 | 2 | Nehringa | |
5 | 1 | Pokoju | |
6 | 1 | Gocławska | |
7 | 1 | Grochowa | |
8 | 1 | Golęcino Szpital | |
9 | 1 | Strzałowska Wiadukt | |
9 | 0 | Strzałowska | |
11 | 2 | Zajezdnia Golęcin | |
12 | 1 | Robotnicza | |
13 | 1 | Robotnicza 5 | |
14 | 1 | Zgorzelecka | |
16 | 2 | Hoża | |
18 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
22 | 4 | Komuny Paryskiej | |
23 | 1 | Staw Brodowski | |
24 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
26 | 2 | Sczanieckiej | |
28 | 2 | Matejki | |
31 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою