Розклад руху маршруту 59
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Sczanieckiej (14111)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:22 | 6:12 6:42 | 7:05 7:15 7:34 7:44 7:54 | 8:15 8:25 8:35 | 9:02 9:42 | 10:22 | 11:02 11:42 | 12:22 | 13:02 13:42 | 14:25 | 15:05 15:45 15:55 | 16:15 16:25 16:35 16:55 | 17:05 17:15 17:45 | 18:22 | 19:02 19:22 19:42 | 20:02 20:22 20:42 | 21:02 21:32 | 22:02 22:32 | 23:02 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:02 5:22 |
---|---|
6 | 6:12 6:42 |
7 | 7:05 7:15 7:34 7:44 7:54 |
8 | 8:15 8:25 8:35 |
9 | 9:02 9:42 |
10 | 10:22 |
11 | 11:02 11:42 |
12 | 12:22 |
13 | 13:02 13:42 |
14 | 14:25 |
15 | 15:05 15:45 15:55 |
16 | 16:15 16:25 16:35 16:55 |
17 | 17:05 17:15 17:45 |
18 | 18:22 |
19 | 19:02 19:22 19:42 |
20 | 20:02 20:22 20:42 |
21 | 21:02 21:32 |
22 | 22:02 22:32 |
23 | 23:02 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Sczanieckiej (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Matejki | |
6 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою