Розклад руху маршруту 59
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Staw Brodowski (18221)
- Напрямок: Plac Rodła
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 5:20 | 6:09 6:39 | 7:02 7:12 7:31 7:41 7:51 | 8:12 8:22 8:32 8:59 | 9:39 | 10:19 10:59 | 11:39 | 12:19 12:59 | 13:39 | 14:22 | 15:02 15:42 15:52 | 16:12 16:22 16:32 16:52 | 17:02 17:12 17:42 | 18:20 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:20 20:40 | 21:00 21:30 | 22:00 22:30 | 23:00 | |
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:00 5:20 |
---|---|
6 | 6:09 6:39 |
7 | 7:02 7:12 7:31 7:41 7:51 |
8 | 8:12 8:22 8:32 8:59 |
9 | 9:39 |
10 | 10:19 10:59 |
11 | 11:39 |
12 | 12:19 12:59 |
13 | 13:39 |
14 | 14:22 |
15 | 15:02 15:42 15:52 |
16 | 16:12 16:22 16:32 16:52 |
17 | 17:02 17:12 17:42 |
18 | 18:20 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:20 20:40 |
21 | 21:00 21:30 |
22 | 22:00 22:30 |
23 | 23:00 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
3 | 2 | Sczanieckiej | |
6 | 3 | Matejki | |
9 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою