Розклад руху маршруту 59
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Paproci (44111)
- Напрямок: Szosa Polska
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Żelazna | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Robotnicza 5 | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
Zajezdnia Golęcin (кінцева зупинка) | |||
1 | Paproci (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Świętojańska | |
3 | 2 | Grochowa | |
4 | 1 | Gocławska | |
5 | 1 | Pokoju | |
6 | 1 | Nehringa | |
8 | 2 | Golęcińska | |
9 | 1 | Stołczyn Kościół | |
10 | 1 | Bajeczna | |
11 | 1 | Policka | |
13 | 2 | Szosa Polska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою