Розклад руху маршруту 59
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:55 | 5:15 | 6:03 6:33 6:55 | 7:05 7:24 7:34 7:44 | 8:06 8:16 8:26 8:53 | 9:33 | 10:13 10:53 | 11:33 | 12:13 12:53 | 13:33 | 14:16 14:55 | 15:35 15:45 | 16:06 16:16 16:26 16:46 16:56 | 17:06 17:36 | 18:14 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:24 21:54 | 22:25 22:55 | |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 4:55 |
---|---|
5 | 5:15 |
6 | 6:03 6:33 6:55 |
7 | 7:05 7:24 7:34 7:44 |
8 | 8:06 8:16 8:26 8:53 |
9 | 9:33 |
10 | 10:13 10:53 |
11 | 11:33 |
12 | 12:13 12:53 |
13 | 13:33 |
14 | 14:16 14:55 |
15 | 15:35 15:45 |
16 | 16:06 16:16 16:26 16:46 16:56 |
17 | 17:06 17:36 |
18 | 18:14 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:24 21:54 |
22 | 22:25 22:55 |
Діє з 23.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Szosa Polska | |||
1 | Policka | ||
1 | Bajeczna | ||
1 | Stołczyn Kościół | ||
1 | Golęcińska | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Gocławska | ||
1 | Grochowa | ||
1 | Świętojańska | ||
1 | Paproci | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Robotnicza 5 | ||
Żelechowa | |||
Studzienna | |||
1 | Zgorzelecka | ||
2 | Hoża (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
6 | 4 | Komuny Paryskiej | |
7 | 1 | Staw Brodowski | |
8 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
10 | 2 | Sczanieckiej | |
13 | 3 | Matejki | |
16 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою